| nikolettta a întrebat:

Este adevarat ce am auzit ca daca te-ai dat cu rimel ti se strica genele si o sa arate asa de urat incat de fiecare data cand iesi din casa va trebui sa te dai cu rimel?

7 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Da,si daca te-ai dat de mai multe ori iti cad ochii.Masacara kills.

| Reek54 a răspuns:

Da, e adevarat.

| Pufo a răspuns:

Depinde si ce rimel folosestiwinking. Daca folosesti unul ieftin ti le v-a stica insa daca iti iei unul de peste 10 lei sunt sanse foarte mici sa le afecteze. Eu folosesc rimel de 2 sau 3 ani si nu am nici o problema cu genele, nu mi-au cazut nu arata urat fara rimel si chiar s-au facut mai lungiwinking

| IAmSoDifferent a răspuns:

Ne e adevaratwinking

| LostInMyDreams a răspuns:

Nu cred ca este adevarat ce ai auzit adica eu folosesc de mult timp rimelul si nu mi s-a intamplat nimic.Bafta!

| flory4you a răspuns:

Nu e adevarat.Dar dupa ce revi din nou acasa trebuie sa te demachiezi ca sa nu faci riduri mai devreme.
Funda?

| mrszilike a răspuns:

Asta depinde... daca fata ta rezista atunci nu dar daca nu rezista atunci chiar ca dupa aia nu poti sa stai fara rimel