| BombonicaXD a întrebat:

Este adevarata chestia cu alternarea (foarte rece si foarte cald) jetului de apa la dus ca diminueaza din celulita?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Acestea sunt beneficiile de a face regulat dușuri reci/fierbinți:Îmbunătățesc circulația,Beneficii pentru minte,Păstrează pielea și părul sănătos, Crește imunitatea, Crește nivelul testosteronului, Crește fertilitatea, Crește energia. Uite aici si articolul complet cu detalii despre fiecare punct in parte:http://2012numaratoareainversa.ro/......Bi_34.html

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu are niciun suport stiintific...si nici practic.

| mikynelu a răspuns:

Normal ca e adevarat, te face sa transpiri si prin asta elimini...simplu