| Crs a întrebat:

Este bun fondul de ten de la maybelline afinitone? acopera bine imperfectiunile? rezista? se ia pe haine sau cand dai cu mana pe fata? :*
recomandati-mi si alte fonsuri de ten si precizati si pretul va rog.

3 răspunsuri:
| t0xic1girl a răspuns:

Am avut eu Afinitone...hmmm.nu este cine stie ce.are o consistenta cam prea lichida:-s.

Acum am Dream Satin de la Maybelline si sunt multumitabig grin

| nestlebaby a răspuns:

Eu am acest fond de ten si sunt multumita de el.bineinteles ca se putea si mai bine de atat happy de luat pe haine sau pe mana nu se ia, bineinteles, asta daca nu insisti.
eu am ochit un fond de ten de la vichi cu 40 si ceva de lei, pana in 45 lei si cred ca e mai bun ca acesta.nu cred ca mai sunt pe piata fonduri de ten de o calitate mai proasta decat daca te strange punga si iti cumperi unul de la supermarchetul cartierului. daca il iei de la farmacie nu ai cum sa dai gres si nici daca ti-l cumperi de la o parfumerie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place. usuca tenul si nu mi se pare suficient de rezistent. de exemplu il folosesc dimineata cand merg la scoala, iar cand ma intorc acasa la sfarsitul orelor ma speriu de cum arata. nu mai retin daca se ia pe haine, il foloseam acu un an. recomand cel de la giordani gold, chiar daca are pretul aproape dublu decat cel de la maybelline.