| delia_6094 a întrebat:

Este bun setul de coafat de la remigton http://www.remington-style.ro/......70-27.html si e buna placa? Mai e nevoie si de spray? AS spera sa nu. Sau mai bine imi iau numai placa? Si daca setul e bun, il pot lua numai de pe net, sau si din magazin? Va rog raspundeti daca aveti setul! Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Da este cel mai bun asa am si eu si sunt folosita crede-ma merita sa-l cumperi.

nu trebuie spray stai linistita
pai din magazin ar fi mai sigur sa-l iei asa esti sigura ca nu te pacaleste + iti da si garantie asa daca se strica ti-o inlocuieste

Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Nu e bun! E foarte bun crede-ma! Eu am placa si eu normal de la o placa obisnuita mi se face parul la loc dar de la Remington imi tine aprox. o luna

| delia_6094 explică:

Dar unde e magazinul de unde il pot cumpara? Sau de unde l-ai luat tu?