| T30D0RA a întrebat:

Este bun spray-ul pentru protectie impotriva caldurii de la Syoss? Mi l-a recomandat o vanzatoare, cand eram in cautare de ceva protectie impotriva placii. happy

Răspuns Câştigător
| nyna a răspuns:

Da...eu il folosesc de mult timp si sunt f multumita de el

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, este bun. Eu in general sunt multumita de produsele din gama syoss ( sampon, balsam, fixativ, vopsea)

| loricel a răspuns:

Eu am auzit ca mai toate produsele din gama Syoss sunt bune.

| traficanta a răspuns:

Nu l-am incercat sincerthinking si nici nu stiu de unde as putea sa-l iau de la mine din oras. dar eu am spray din asta termoprotector de la Gerovital ce care face reclama...si e f bun.:*

| Eff a răspuns:

E groaznic. apa chioara. serios, nu il lua. Mai e si plin de alcool. si plus ca de cand il folosesc a inceput sa se ia stratul de turmalina de pe placarolling on the floor

nu l-am incercat pe cel de la gerovital, dar sigur e mai bun decat asta.
si am vazut ca la sensiblu au unul de la tony&guy, nu l-am incercat dar trebuie sa fie bun.

| AliiB a răspuns:

De foarte mare proasta calitate. Crede-ma! Nu merita sa dai bani pe prostia asta. Eu am dat, si mi-a distrus tot parul. E facut din apa cu mult alcool, cum a spus si persoana de mai sus, ceea ce nu ajuta la protejarea parului. Cel mai bun spray termoprotector este cel de la TRESemme.

| SERIOUX a răspuns:

rolling on the floor til arde mai tare