| Kqzu97 a întrebat:

Este buna placa de par Remington S2002?

8 răspunsuri:
| gwen4u5 a răspuns:

Da, e foarte buna.Are o prietena de-a mea, si inainte sa imi cumpar o placa de la Philips, aveam si eu Remington, insa un alt model, si imi coafam parul cu placa ei.Indreapta foarte bine parul.

| Slavic a răspuns:

E super sora mea o foloseste... bft ==)

| Crisa_7503 a răspuns:

Da, este foarte buna happy.

| Lalysuka a răspuns:

Si eu am si sunt foarte multumita de ea. Nu iti arde parul, dar eu il dau mereu cu protectie, in mare parte cele de la Remington sunt foarte bune.

| Astana a răspuns:

Da, daca intrebi daca-si respecta scopul pentru care a fost creata. In raport cu pretul, e destul de ok. Insa placa in sine, nu este buna pentru par. Dar probabil stii si tu. Cumpar-o, insa foloseste-o cat se poate de rar.

| Rosela a răspuns:

Verisoara mea o are. Pentru ea a fost buna.

| darianna23 a răspuns:

Eu folosesc Remington dintotdeauna si este foarte buna.
nu am avut niciodata nici o problema; nu am parul ars si nu imi cade (dar am si grija de el ce-i drept).
te sfatuiesc sa iti iei o placa cat mai subtire ppentru ca o poti folosi si la indreptat si la ondulat parulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte buna.
O recomanda si revistele de moda pentru ca nu dauneaza la fel de mult ca alte placi de par.
Dar sa nu uiti sa iti tunzi varfurile o data pe luna si sa folosesti un balsam hidratant sau o masca naturala [ iti recomand elmiplant, de la farmacie ].

Cu drag, didi.