| Ciutzy a întrebat:

Este colorantul de par HENNA permanent, sau are doar un efect temporar?

3 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Mai eu stiam ca henna sunt de fapt niste tatuaje dar am auzit si de colorant de par. Totusi cred ca este temporar. Nu-ti spun 100% sigur ca e temporar dar in rpocente de 49% cred ca e temporar.:*

| mimikafrumusika a răspuns:

Da.Henna e temporara.

| JustMyLove a răspuns:

Eu stiam ca henna e o vopsea care o folosesc femeile arabe pentru tatuaje inate de casatorie si ca sunt tempoare, deci si colorantul de par ar trebui sa fie tot temporar.