| BBEgirl a întrebat:

Este de calitate incaltamintea din magazinele H&M?

3 răspunsuri:
| Amy555 a răspuns:

Buna! Da sunt de calitate, eu cumpar mereu de acolo sunt foarte comode si frumoase te poti informa de aici : http://www.envy.ro/moda/Incaltaminte/HM/index.html
Sper ca te-am ajutat :) imi dai si mie fundita? :o3

| FairyTailFan a răspuns:

Da este de calitate dar eu ti-as recomana Deichmann.Eu mi-am cumparat de acolo niste sandale faine petru vara si niste botine.Botinele le-am luat cam acum 2 ani, sunt foarte bune si nu s-au rupt inca.Tu alegi. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

Răspuns utilizator avertizat