| ella3331 a întrebat:

Este foarte mare inaltimea de 1.85 pentru o fata? funda multumesc

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Esti inalta dar poti sa valorifici asta. Poti incerca o meserie de model sau sa faci un sport: inot, baschet, handball etc.

| mona a răspuns:

E mare dar nu foarte mare

| MLSS a răspuns:

Fotomodel smug!

| BassHunter13 a răspuns:

Pentru fetele din ziua de azi ii mare! Toate au 1, 5-60! Dar pentru baieti nu mi se pare mare! Acuma depinde si de fizionomia fetei! Mie imi plac cele inalte chiar foarte mult dar inca nu am avut norocul la una!

| MariA00 a răspuns:

Este destul de mare, dar este mai sa fii inalta decat pitica.

| JulyStorm a răspuns:

Esti destul de inalta, dar priveste partea buna a lucrurilor! Poti un model de succes! Mergi la o agentie de modeling si vezi cum poti profita de aceasta calitate.winking

| Milayaa a răspuns:

Heei..esti absolut fermecatoare
1.85 e ceva neobisnuit.tia mai scris cineva, ai o trasatura a unui model
mai cresteiti parul lung si vei fi absolut superba..sa nu porti tocuri
:*:*:*

| PooChai a răspuns:

E foarte mare

| nistorpetru98 a răspuns:

Nu prea e asa de mare acum depinde si de varsta ta

| exicodili a răspuns:

E cam mare, dar daca renunti la tocuri inalte ar fi mai bine oricum

| Giianina a răspuns:

Nu,si eu am 1, 85 si chiar imi place!

| doboserucezara a răspuns:

Pentru o fata nu este mare este chiar perfecta happy