| dyana99scumpick a întrebat:

Este normal ca la 12 ani sa ai 1.62 si 40 de kg?

Răspuns Câştigător
| uAme a răspuns:

Pentru tine ar fi normal sa ai 46-47 kg. Acum, tu esti sub media normala, deci subponderala.Si eu am 12 ani si am 1.65. Eu ar trebui sa am 49, 5 kg, dar am doar 45. Cu alte cuvinte, ar trebui sa fi plinuta pentru a putea face fata menstuatiilor si cresterii corpului tau.

4 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Da, este perfect normal!
Numai bine!

| Rockart a răspuns:

Puţin mai slăbuţă decât ar trebui.

| georgiana999 a răspuns:

Si eu am cam 1.65 si 43 kg. Cu alte cuvinte e super bine esti o norocoasa( organismul tau nu asimileaza nici un fel de grasime..cu alte cuvinte le rade singur fara diete si altele)

| Devonys a răspuns:

Esti.....schiloada.