| Pιxxιε a întrebat:

Este normal sa mi se vada forma coloanei cand ma aplec?straight face
Daca nu.este vreo boala?straight faceExplicati-mi va rog!happy
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| selgomez_8116 a răspuns:

Nu te speria eu sunt upic mai grasuta si tot mi se vede coloana deoarece noi doua nu stam drept stam mai inclinate in fata deci daca stai mai drept o sa vezi ca nu o sa ti se mai vada!

5 răspunsuri:
| IulianaRC a răspuns:

Este absolut normal.

| JustSimple a răspuns:

Nu doar esti slab, a.Bolile sunt scolioza sau cifoza etc(deformari).

| Bogdan9183 a răspuns:

Daca esti mai slaba e foarte normal.

| CazanBogdan a răspuns:

Se poate sa ai o boala numita "scolioza" mai bine te duci la un doctor sa te consulte.

| BornToSmile a răspuns:

Pai poate ai scolioza.Este o boala de coloana.