| NeverAlone a întrebat:

Este vreo sansa ca o camasa cu maneci asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:83
Sa o fac cu manecile pana la cot, adica asa?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:62&tx=63&ty=35

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Imi pare rau dar nu-mi apare nici o pozasad

| annkaa a răspuns:

CEau:*
da.se poate du-o la un croitor si tio face el ca in a doua pozahappybafta

| deea07 a răspuns:

In caz ca n-ai observat in prima poza, camasa are la nivelul cotului un nasture, nu trebuie decat sa-i indoi manecile si sa le prinzi cu nasturelebig grin

| xUrsuletz a răspuns:

Da se poatehappy
O poti face si singura...
Tai manecile putin mai lungi decat le vrei, dupa le indoi de 2 ori in interior si o cosi in laterale sau pui un nasture cevahappy
fundita pls?puppy dog eyes

| florynna93 a răspuns:

Bine inteles ca se poate.o poti face chiar tu acasa! Fie o tai asa cum a spus si @xUrsuletz fie o poti indoi(sufleca) si eventual coase putin pentru a sta sau doar calcata in acea zonawinking