| alexandru98tt a întrebat:

Eu am 12 ani, ce fel de baieti va plac alegeti:par brunet, roscat, blond sau negru, cret, drept s-au lung

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Brunet sau blond.
Roscat in niciun caz :-s.
Si cat despre scurt sau lung, unora le sta bine cu el si scurt si lung, altora le sta bine cu el lung happy. Oricum, cei cu parul lung au un + de la mine fata de unul cu parul scurt. (oricum, depinde si cat de scurt e).

15 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

In primul rand baiatul care mi-ar placea nu trebuie sa fie manelist
sa fie glumet, de treaba parul nu ne intereseaza ff. mult, dar trebuie sa aveti
pe mine cheliosiii ma sperielaughing
sper ca te-am ajutat asa putin
PA:X

| Patricia a răspuns:

Pai...imi plac baietii cu parul lung si negruusmugsmug

| Someonelikeyou a răspuns:

Eu nu ma uit la parul baietilor.laughing

Ma uit la cum se comporta cu ceilalti din jurul lui, ce fet de caracter are.chestii din astea.
dar asa daca as fi sa aleg un baiat dupa par.par brunet si drept:X

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Pai depinde de fata, de ex unii baieti sunt draguti cu parul blond, altii cu parul cret, etc happy mie nu imi plac baietii cu parul cret :-W.Marimea la fel, depinde de fata.

Răspuns utilizator avertizat
| kosmii a răspuns:

Par saten ochi capuri sau verzilove struck. parul sa fie scurt. urasc baietii cu parul` lungbatting eyelashes

| soraGrime a răspuns:

Blond sau brunet[saten], drept, par mediu, adica nici scurt, nici lung.maxim pana la umeri[desigur, mai imi plac baietii si cu parul lung, dar depinde si cum arata la fata].

| Dope a răspuns:

Mie imi palc : bruneti sau roscati (sunt eu deja blonda, nu-mi mai trebuie :-p) drept si nu prea lung dar nici scurt, PA.

| BuBuMtti a răspuns:

Brunet cu parul cret si ochi verzi si sa fie pupacios

| Ciuuf a răspuns:

Mmmm mie im plac cu par blond lung frumos si ochi albastri...scz! Mor dupa ei!

| funxhouse a răspuns:

Brunet cu ochii verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii bruneti cu parul lung si drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea un baiat cu par negru scurt, bun la suflet, inalt, ochi albastri inchisi, sa faca complimente si sa vb frumos:X

| AWonderfulDay a răspuns:

Imi plac baieti cu parul brunet sh mai scurt dar mai imi plac sh cei mai cool tongue par castaniu sh ochi albastri cu parul pana la umeri :X sau par negru scurt dept sh ochi verzi :X

| piitiica a răspuns:

:))par brunet si cret[dar nu pudel:))], dar e placut[pentru majoritatea fetelor] si parul lung si drep ca de skater[http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0 [sau chiar mai lung putin] sper ca te-am ajutat cu ceva:)) take care>D