| ella98_4123 a întrebat:

Eu am cearcane si daca imi puteti spune cum sa scap de ele dar mai ales este bine sa te dai cu fond de ten?

4 răspunsuri:
| rockmantic a răspuns:

Incearca sa pui o lingura in frigider/congelator pentru cateva ore apoi pune-o pe ochi...si pe cearcane. Da e bine sa folosesti fond de ten insa machiajul in tonuri de auriu sau piersica ajuta la diminuarea cearcanelor de culoare mov, albastra sau maro, insa fardul si fondul de ten de culoare roz evidentiaza aceste culori. happy. Funda?

| TeooTeo a răspuns:

Eu ma dau numai cu fond de ten love struck
byeelove struck

| justme_7869 a răspuns:

Foloseste un corector de culoare mov.si dupa aplici fond de ten
bafta happy

| rockmantic a răspuns:

@justme:cum sa folosesti corector mov?! Tu gandesti? Daca ea vrea sa scape de cearcane. tu le evidentiezi nu? Bv.esti tare:*(pr)!