| sk8er a întrebat:

Eu am fata mai lunga si slaba si port si ochelari. cu care coafura mi-ar sta mai bine?
1-http://4.bp.blogspot.com/......a-Gome.jpg
sau
2-http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:21

Răspuns Câştigător
| Didi130898 a răspuns:

Prima thumbs up.o sati stea ff bine :*o sa arati bine >big grin

6 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Eu as zice prima. Daca ai fata lunga bobul cred ca ar parea ciudat.

| Deiiu26 a răspuns:

Poza 1 nu ti se potriveste pentru ca ti-ar alungi si mai mult fata iar poza 2 eu nu am putut sa o vad(nu stiu de ce? nu prea imi merge bine calcu') dar eu cred ca ti s-ar potrivi o coafura cu parul ondulat dar care sa aiba volum, sa fie de lungime medie sau chiar si lung, aceasta coafura va da volum fetei si nu vei mai parea slaba iar daca prinzi putine forme la sani si la fund ar fi chiar super, si nu are nimic daca porti ochelari, iti poti evidentia ochi cu un creion negru de contur, niste maskara si putin fard astfel vei da un alt aspect ochelarilor. sper ca te-am ajutat. bafta.

| Crisstina a răspuns:

Perima!

| georgi18 a răspuns:

Cu a 2 a pentru ca prima ti-ar lungi si mai mult fata

| Pirkko a răspuns:

Cu prima. Cu ochelari, e superba!

| Caaaandy a răspuns:

Buna mie personal imi place mai mult prima, insa sincera sa fiu cred ca a doua te ar avantaja mai bine decat cealatla fiindca iti incadreaza chipul nu l alungeste si astfel chipul tau nu iti va mai parea prelung si slab.acum mai sunt si ochelarii care iti tau o nota shic.bine, asta este parerea mea poate ca ar fi mai bine sa ceri si parerea unui hair-stilist profesionist. sper sa faci cea mai buna alegere succes!thumbs upthumbs up