| maria2000889 a întrebat:

Eu am parul ondulat si il am super ars si lung, iar buclele nu se mai formeaza bine. Daca ma tund scurt si se regenereaza, buclele vor arata mai bine? URGENTT chiar nu ma pot decide!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai parul super-ars unica solutie este: TUNSUL!

Te tunzi foarte scurt, eliminand tot parul ars si-l lasi sa creasca natural si sanatos, fara sa-l mai arzi cu vopsele si chimicale.

| sierra1 a răspuns:

"Daca ma tund scurt... buclele vor arata mai bine? URGENTT"

nu văd ce e urgent aici când cu toții știm că păru-ți crește cu cca 1, 5 cm/lună.
Si apoi va arăta perfect natural nici mai mult nici maipuțin

| gabicoo a răspuns:

Îți recomand: Tunsoare castron. Vei face senzație.