| Creatza23 a întrebat:

Eu am un ten destul de gras si sensibil, ce as putea folosi pentru a scapa de cosuri si mai ales de petele ce imi raman pe fata de la cosuri?

5 răspunsuri:
| Kinezuul a răspuns:

Iti recomdan un produs foarte bun de la avene se numeste avene clearance este iti recomand gel sa fie http://www.aoro.ro/......eme-acnee/

| Creatza23 explică (pentru Kinezuul):

Multumesc, am sa incerc :*

| jfdeoeogpde a răspuns:

Si eu am uneori astfel de probleme si folosesc nivea aqua effect pe care dupa ce o aplic ma spal pe fata cu apa calda (dupa aprox. 40 sec.) si ma sterg cu un prosop moale ...la mine functioneaza perfect happy

| TinyLittleStar a răspuns:

Murad are o gama intreaga de produse adresate tenului cu predispozitie acneica, ce trateaza sursa problemelor tale. Sper sa iti fie de folos sfatul

| BabyyBoo91 a răspuns:

Foloseste o crema pentru ten gras sau lotiune tonica. Gen oriflame, nivea, balea, etc.
Sper ca te-am ajutat. happy