| dancapitan a întrebat:

Eu (baiat) am aceeasi marime (38) la pantofi cu sora mea, am incercat sa ii incalt basketzii ei, dar imi sunt prea mici! de ce, daca avem acelasi numar? numarul la pantofi la fete sunt diferiti fata de baieti?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Tu ca parte barbateasca ai piciorul mai lat poate si degetele putin mai mari si adidasul poate fi strans modelat de-aia nu-ti vin.

| tpuu a răspuns:

Depinde si cum sunt pantofii ` forma pantofului ` de ex. s eu am obs ` chestia asta. si eu port 38 ` si cateodata la anumiti pantofii e` prea mare marimea` asta depinde si de incaltaminte! happy formatul ei ` nu tot timpul marimea corespunde!

| FunDa a răspuns:

Nup! doar ca marimile nu mai corespund! poate scrie pe el 38 si sa fie 37!

| pokiD a răspuns:

rolling on the floor. ba copile. tu esti baiat. ai piciorul altfel format. diferit de o fata. omg laughing si chiar asa sarac esti de nai bani de niste bascheti?rolling on the floor