| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Eu m-am tuns scurt bob dar mi-e frica ca daca nu mai creste parul? e posibil asa ceva? Sfaturi funda

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Cum sa nu mai creasca? Garantat in 3 luni il vei avea cu o palma mai lung. Daca vrei sa grabesti cresterea, da-l cu ulei de ricin sau de masiline cat mai des.

39 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cum sa nu mai creasca? Stai linistita si eu l-am avut tuns bob si-acum e pana la umeri.

| MenInShadow a răspuns:

Nu, stai linistit, v-a creste inapoiwinking

| Dina a răspuns:

Cum sa nu creasca? Pina acum a crescut? Ce motive ai acum sa nu creasca?

| annkaa a răspuns:

NU are cumhee heestai linistita ca o sa iti creasca :*

| AdinaELA a răspuns:

Faci misto de noi? Cati ani ai? Fata mea, de multe ori, parul si unghiile cresc si la ceva timp dupa moarte! Cum pot sa gandesti asa ceva?

| FataCuMinte97 a răspuns:

Cum sa iti cada parul... nu are cum. Tunsoarea bob este super si chiar si eu am fost tunsa asa si mi-a crescut parul happy Nu te ingrijora. Parul creste la loc happy Poate daca doresti sa-l faci sa creasca mai repede poti incerca samponul nivea long repair impreuna cu balsamul. Sper ca te-am ajutat... fundita?happy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cum să fie asta posibil? Părul îţi creşte indiferent de tunsoare, stai liniştită.

| Alissonn14 a răspuns:

Parul iti va creste in timp.Si nu e posibil sa nu iti mai creasca parul. Daca vrei sa iti creasca mai repede poti inceca uleiul de richin.Am auzit ca e bun pentru par.Bafta!

| LexieG a răspuns:

Nu, nu este posibil.Fiindca oricum te-ai tunde parul tot creste.Dca anul iti place frizura si vrei sa-ti creasca mai repe foloseste ulei de ricin.Se gaseste in farmacii iar cand faci dus e bine sa-l folosesti fiindca stimuleaza cresterea parului.Deci nu te teme fiindca parul iti va creste din nou. fundita big grin

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
E imposibil sa nu creasca.Parul nu se opreste din crestere nici dupa ce mori.
Bye!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu mai rau o sa ramai cheala :-s

| Priss99 a răspuns:

Nai frica o sa-ti creasca parul! si eu am avut ca bob parut in clasa 1 si mi-a crescut! sper ca ti-am fost de folos! te pup ceau!

| Lorenada a răspuns:

Parul creste permanent, nu-ti fie frica...

| Catafu a răspuns:

Nu este posibil...o sa iti creasca nu iti fa griji.o sa iti dai seama ca iti va creste chiar ff repede

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Nu iti face griji o sa creasca! Si eu m-am tuns bob si mi-a crescut la loc.Dar intr-o saptamana nu are cum sa creasca ii trebuie timp.

| alinnephilim a răspuns:

O sa-ti creasca. Asa m-am tuns si mi-a crescut destul de repede tongue. NU te speria

| CauseMusicMakesMeFree a răspuns:

Acum vreo 4 ani m.am tuns si eu bob(placerea mamei mele)...mie mi.a crescut repede parul! in mai putin de un an aveam parul la fel de lung ca inainte(adica putin mai jos de umeri)

| deyudeea_3652 a răspuns:

Stai linistita nu e posibil sa nu iti mi creasca parul e pur si simpu o aberatie! tu ai grija de el si bucura-te! iti va creste 100%:*:*

| ProCoSmYn a răspuns:

Ste dar daca nu esti sigur/a uite ceva care sper sa te ajute :
Uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea parului. Uite o reteta pe care eu o fac(de 2 ori pe saptamana) si chiar a dat rezultate:
Se recomanda amestecul intr-un recipiet a 2 linguri de ulei de ricin, 2 linguri de miere de albine catve picaturi de lamaie si 10 picaturi de vitamina A uleioasa. Se amesteca bine si se aplica pe par masand la radacina timp de 5 minute. Apoi masca se lasa in continuare sa actioneze jumatate de ora dupa te poti spala pe cap. ste dar daca nu esti sigur/a uite ceva care sper sa te ajute :

| livefast a răspuns:

Da,e posibil sa si chelestihappy Doamne:-J

| cathwoman a răspuns:

Stai linistita, o sa-ti creasca.happy Eu m-am tuns bob acum 2 ani si acum am parul pana peste umeribig grinbig grin

| 김남길 a răspuns:

Parul iti va creste, poate mai greu dar o sa creasca, satai linistita. :*
Nu se poate sa nu creasca

| Andishor a răspuns:

Imposibil. Orice ai face parul creste. laughing

| GaNgSty a răspuns:

Daca ai sub 50 de ani iti va creste 100% stai fara grijiwinking doar ca trebuie sa astepti putin dar in timpul asta poti sa te uiti pe google si sa vezi cateva frizuri cu modelul cu, care te`ai tuns tu si o sa vezi cat de bine le sta acelor persoanewinking iar daca ai parul blond sau brunet sau saten e si mai okwinking.
Stai fara griji este imposibil sa nu iti mai creasca parul daca te-ai tuns in un anumit fel iar dupa cate stiu la aceasta frizura tia luat mult din varfuri asa ca o sa iti creasca neasteptat de repede happy.
Good Luck ^_^!

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Nu are cum sa nu iti mai creasca parul!

| parkour666 a răspuns:

Omg cum sa nu cresca parul ai innebunit ::O

| Joe003able a răspuns:

Poi si eu m-am tuns cand eram mic si creste parul; tepede nu-ti face probleme!big grinbig grinbig grin

| ela2012 a răspuns:

Nu e posibil, dar daca schimbarea e radicala si se mira mai multi oameni, doar iti va creste mai greu parul. In nici un caz sa nu-ti creasca deloc. pup pa :*

| Florin0006 a răspuns:

Buna,Parul o sa iti creasca 100%, mai stiu pe cieva care s-a tuns asa si i-a crescut parul inapoiwinking
Funda?