| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Eu m-am tuns scurt bob dar mi-e frica ca daca nu mai creste parul? e posibil asa ceva? Sfaturi funda

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Cum sa nu mai creasca? Garantat in 3 luni il vei avea cu o palma mai lung. Daca vrei sa grabesti cresterea, da-l cu ulei de ricin sau de masiline cat mai des.

40 răspunsuri:
| Br3aK a răspuns:

Stai linistit iti va creste cu siguranta nu are cum sa nu iti mai creasca. Funda?

| Clau20Clau a răspuns:

Nu, nu e posibil. Oricum te-ai tunde, tot o sa iti creasca parul.Stai linistita.

| andutzaa_1034 a răspuns:

O sa iti creasca cel mai probabil vreo 2-3 luni o sa il cu 1-2 palme mai lung

| alexutz17 a răspuns:

Normal ca iti creste ...si eu am fost tunsa bob happy

| stefanser37 a răspuns:

Păi trebuie să cresască la loc, nu-ţi face grijibig grinbig grin

| DanSaRan a răspuns:

Nu, nu este posibil. Stai linistita parul iti va creste in continuare

| TiphaTPU a răspuns:

Andra stai linistita daca nu ai probleme cu scalpul iti va creste parul aproximativ 2cm pe luna

| FetitaRea a răspuns:

Mai stiilaughing

| ALEXANDRA1204 a răspuns:

Dupa ce il tai va creste mai repede decat la inceput! nu-ti face griji

| Allie27 a răspuns:

Normal ca s'ar putea sa nu'ti mai creasca! O sa ramai cu el asa toata viata,o sa se plictiseasca si o sa devina rebel, o sa se transforme in dreaduri! Ma, daca tot te intereseaza sa-ti creasca...1.nu inteleg de ce l'ai mai tuns :]]] si 2.incearca sa mananci wasabi, o sa simti ca'ti creste par si pe organele interne smug.