| DrDeath a întrebat:

Eu mi-am facut de 2 saptamana. un pierce in limba, limba sa dezumflat complet dar in spate, chiar langa pierce imca simt un nodulet mic. Ce pot sa fac?
Apropo, eu vreau sa mai imi fac un pierce in buza inferioara.In ce parte credeti ca ar trebui sa-mi-l fac?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Scoate-l repede şi aruncă-l, că îţi diminuează capacitatea de a scrie corect... Ce înseamnă "2 săptămână", "pierce" şi "imca"? Să fie piercing cumva?