| teuta99 a întrebat:

Eu nu ma pot hotari!
Fac dans si imi trebuie sandale noi de concurs spuneti-mi ce culoare sa aleg daca am rochia albastra turcoaz:rosu, alb, argintiu, auriu, negru, cu sclipici(pentru orice culoare)?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Negru este cel mai elegant si potriveste la orice culoare (desi mie mi-ar place argintiu)

5 răspunsuri:
| Aleeka a răspuns:

In niciun caz rosu si argintiu!
Ar merge alb foarte bine!

| oana_9447 a răspuns:

Negru merge cred eu

| ellenutzza a răspuns:

Eu cred ca ori argintiu ori negru. poate chiar si alb, insa fara sclipici(il urasc X-(( )... dar poate daca tie iti place ia`ti cu sclipici... insa eu te sfatuiesc fara ca da mai binewinking kiss*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi niste sandale la fel ca rochia cu sclipici(daca gasesti) sau negrii daca vrei poti folosi si argintii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu