| DaciaRomania a întrebat:

Eu nu suport sa simt parul pe umeri când e așa cald! Mereu îl strâng sus sau împletesc. Voi?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il tund scurt si il dau dupa urechi.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai faci ce vrei cu parul tau, poti chair sa te si tunzi, daca nu-l suporti lasat pe umeri.
La mine-i iarna, deci pot sa port parul lasat, fara probleme.

| DaciaRomania explică (pentru Violleta2022):

As vrea un pic de iarnă acum :-)!

| 1onur a răspuns (pentru DaciaRomania):

Deschide frigiderullaughing

| DaciaRomania explică (pentru 1onur):

Hahaha

| Violleta2022 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Australia si Noua Zeelanda iti pot oferi o iarna, asa cum iti doresti, taman acum.

| Fatamuntilor a răspuns:

In coc, dar atunci cand nu imi place cum imi sta parul, sau cand gatesc.

| 1onur a răspuns:

Eu mă tund o dată pe lună nu-mi place părul mare mă tund decent fara stilist gel de par sau alte nebuni...

Sunt bărbat să nu fiu înțeles greșit.

| GeorgeCosmin a răspuns:

Coc in sus cea mai buna alegere