| FeelLove a întrebat:

Eu sunt satena dar incepand cu toamna trecuta usor usor mi s`a inchis la culoare. Ce as putea face pentru a`l avea mai deschis fara a apela la vopsea de par? Ceaiul de musetel m`ar ajuta? Pentru ca in general ceaiul de musetel e recomandat blondelor.Please ajutati`ma!:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, folosește ceai concentrat de mușețel pentru deschiderea nuanței culorii părului.
Pa, pa.

| Deiiu26 a răspuns:

Poti sa incerci si cu lamaie sau cu decolorant.

| Daiana90 a răspuns:

Din cate stiu eu parul se deschide daca intrii cu capul in apa cu clor, in piscine. am patit-o pe pielea mea, din satena sunt aproape blonda.colega mea are multe suvite mai deschise la culoare fata de restul parului din acelasi motiv.de asemenea daca stai cu el la soare mult se deschide.dar eu spun sa incerci si cu ceaiul de musetel pentru ca nu ai ce pierde big hug sper sa reusestibig grin