| anonim_4396 a întrebat:

Exercitii pentru modelarea corpului, pentru a ma aproapia de celebrele "numere" 90-60-90. Vreau DOAR sa imi modelez corpul nu sa slabesc.
Ok ce exercitii stiti pentru asta?
Si daca fac exercitii in fiecare zi se cunoaste ceva pana in vara?

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru modelarea corpului cel mai indicat este inotul.

| mariaw a răspuns:

Poti merge la sala si instructorul te va ajuta sa alegi exercitiile mai eficiente si potrivite pentru tine. Daca din orice motive nu poti face asta, cauta pe net exercitii pentru fiecare grup de muschi(vei avea de unde alege) si completeaza-le cu o dieta echilibrata. Desigur orice sport este binevenit