| pynnk a întrebat:

Exista cercel pentru buric care se pune fara gaura?:-s si daca da unde pot gasi?

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Eventual din ala cu lipici pe spate pentru copii

| Laura927 a răspuns:

"Picarura ce lipeste, nimic nimic nu dezlipeste!" Cauta pietricele de care iti plac si lipeste-le cum vrei.
Dar sa stii ca este diferenta.

| cookie01 a răspuns:

Erau ceva pierce-uri acum cativa ani care doar se puneau in buric, fara gaura. Puneai in buric ceva hartie cu adeziv si lipeai de pierce. Insa ala avea tendinta sa pice. Nu cred ca se mai gasesc acum. Eventual daca ai cauta in magazine cu bijuterii sau magazine de piercing.