| darts01 a întrebat:

Exista ceva natural cu care sa imi fac freza? adica sa nu fie fixativ,gel, ceara nimic de genul asta.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pe vremea cand eram eu copil cei care voiau freze (pentru ca nu gaseai fixativ, gel si altele) isi faceau parul cu apa cu zahar... O sa atragi insecte dar probabil functioneaza. happy

| userul7200 a răspuns:

Apã.

| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Daca ai un par mai lung, si nu esti genul care tine la etichete cum ca sunt doar pentru femei, iti recomand placa de par sau feon-ul, imediat dupa dus. Eu personal folosesc placa si chiar nu mai am nevoie de gel/ceara/fixativ. happy
Sper sa te ajute!
Pa pa! happy

| OanaDs a răspuns:

Apa cu zahar happy