| Terminator97 a întrebat:

Exista ochi rosii, dar un rosu intens... sunt? Daca da, prin experimente genetice, mi-as putea pune? Daca nu, pacat...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pacat! Poate cu lentile de contact sa gasesti aceasta culoare.

| RickGrimes a răspuns:

Poti foarte simplu sa-ti iei lentila fara dioptrii laughing Si pac. ai ochii rosii. In saga si in multe filme cu vampiri au fost folosite lentile. Am citit ca nu au fost folosite efect la ochi. Deci. clar. lentile

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Daca vrei sa ai ochi rosii, exista lentile de contact care iti schimba culoarea ochiului. Poti lua lentile de contact de la ochi albastri, verzi, etc, pana la lentile cu sharingan sau rinnegan;)
Uite aici un site de unde poti comanda: http://www.conga.ro/lentile-de-contact/lentile-halloween

| MorganaM a răspuns:

Daca fotoshopezi ochii, atunci da. In rest, nu exista, imi pare rau