| Crs a întrebat:

Exista pe aici un reprezentant metropolitan, care ma poate ajuta si pe mine sa ma inscriu?!

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Http://shop.metropolitans.ro/catalog/castig.php
sus stanga scrie creati-va cont
completezi datele personale
la Codul reprezentantului care v-a recomandat poti sa treci RArPd10p
SUCCES!

4 răspunsuri:
| candy_2919 a răspuns:

Intri pe www.metropolitans.ro si intri la creati-va cont
treci datele tale
iar la codul reprezentatului : CM6lwS2Y
pentru mai multe detalii intri pe id. ul meu candymax_max
si iti explic tot.:X

| vanny2000 a răspuns:

Intra pe http://ladys.ro/a/CMYzQgX0 si nu iti mai trebuie cod iti dau ei unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant si te-as putea ajuta intra pe site-ul http://shop.metropolitans.ro/......a/NIMGjXEl si jos de tot o sa iti apara sa te inscri si dupa inscriere poti comanda catalogul gratuit o sa il primesti acasa in cutia postala.

| cristiiiiiii a răspuns:

Monica_metropolitans