| anonim_4396 a întrebat:

Exista photoshop de infrumusetarea chipului din videoclipuri? Cum de reusesc vedetele sa arate perfect in videoclipuri? Nu folosesc ceva anume? Ma refer ca photoshopul de poze, dar eu vreau din video

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La videouri e mai complicat sa il modifici dupa insa, inainte de filmare se fac machiaje, se filmeaza cu diverse filtre samd.

| doctorandus a răspuns:

Se pot face anumite efecte, insa mai usor e prin machiaj. Erau niste poze cu aceleasi vedete, machiate si nemachiate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta s-a inventat sfântul glet şi toată gama de zugrăvire.

| NightcoreMusic a răspuns:

Este machiaj nu fotoshop, nu exista fotoshop in videouri, Sunt o sumedenie de poze in care vedetele sunt machiate si nemachiate, par a fii 2 persoane diferite, Doar machiaj, dar machiaj epic/electric/inuman de cool, Sora mea chiar se pricepe arata ca scoasa din filme happy cand arunca cu make-up ul pe ea big grin
bine... vedetele in general sunt frumoase nu intra in filme orice pocitanie

| Constantin_Dragos_1997_8Tx6 a răspuns:

Ai auzit de Vivavideo