| anonim_4396 a întrebat:

Exista plicuri de sampon colorant? Cam cat costa? Ce culori exista si in cat timp se duc? Intreb pentru ca as vrea sa-mi fac suvite la vara. happy
Aaa si care e diferenta intre spray-urile colorante si acele sampoane?
Multumesc! big grin

PS. sunt satena inchis

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Da, existaaahappy
Eu am vauzt si in Carrefour si in Kauflandbig grin
Se vand cate 2 pliculete si costa maxim 7 lei.
Sunt absolut toateeee nuantele day dreaming
Diferenta este ca spray`urile se iau imediat, dar plicurile dupa 6-8 spalari[parcabig grin]
Dar imi pare rau sa te anunt ca daca esti saten inchis nu prea o sa-ti iasastraight face
Trebuie sa te decolorezisad
Eu sunt tot la fel[saten inchis] si am incercat sa`mi fac cu rosu deschiiiiiiiis, si nu a iesit decat un roscat inchisbig grin
Da` mergehappy
hai :*.

4 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Samponul nontator se ia repede si chiar se intinde. Ar fi mai bine sa te duci la un coafor si te afci cum vrei si ce fel vrei.winking

| ELD a răspuns:

Pana in 20 de lei costa, dar restul nu mai stiu sa-ti spunhappy

| ZeYa a răspuns:

Se numeste sampon nuantator si pentru suvite il cumperi degeaba pentru ca nu prinde.
Daca vrei suvite blonde (pentru ca la satenul tau inchis asta ti s-ar potrivi) foloseste decolorant, asta este folosit de obicei pentru suvite.
Daca vrei alte culori, vopsea.
Bafta!

| bambi89 a răspuns:

Mai este careva pe aici? Ca as avea niste nelamuriri sad