| Genii a întrebat:

Exista riscul ca indreptarea cu keratina sa strice parul in vreun fel? Si cat de drept sta dupa? Atat de drept? : http://d1n0t8embjb5t8.cloudfront.net/......t-hair.jpg
E adevarat ca dupa luni intregi, chiar si dupa baie, ramane la fel de drept? Sau e o minciuna? Ajutati-ma si pe mine. :(

2 răspunsuri:
| Maria_Gabriela_1992 a răspuns:

Sa sti ca nu sunt riscuri foarte mari. Iti recomand. Singurul risc este sa trebuiasca sa iti vopsesti parul mai des. :*

| Maria_Gabriela_1992 a răspuns:

Sa sti ca nu sunt riscuri foarte mari. Iti recomand. Singurul risc este sa trebuiasca sa iti vopsesti parul mai des. :