| anonim_4396 a întrebat:

Exista un program care sa editeze o poza asa : http://www.modelmayhem.com/portfolio/pic/314511

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Din cate imi dau eu seama. nu e editata poza aia.
dar daca vrei sa faci efecte
foloseste photoshop.
iese ceva genul asta
http://claudiu-design.tk

8 răspunsuri:
| Jolie_6609 a răspuns:

Photoshop e cel mai complex program de editat. Este greu de utilizat, dar cu ceva tutoriale o poti realiza.
Mult succes happy!

| Dominicc a răspuns:

O fi vopsea organica. nu acoarela

| LucianGabriel a răspuns:

Photoshop, Gimp, si mai sunt o groaza da sa nu crezi ca o editeaza cine stie ce asa putin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci imi pun 2 tone de fond de ten alb si ma apuc sa arunc acoarele pe mine laughing).
Multumesc.

| bestmusik a răspuns:

Da... exista si se numeste PHOTOSHOP

| LovelyMan a răspuns:

Din experienta personala si dupa cum a zis si Anonim^^(Blu3 ic33), nu prea pare editata. Oricum, exista Photoshop, Gimp, Corel.

| RwoarrxKandii a răspuns:

Photoshop
dar iti trebuie texturi
e foarte simplu sa faci o poza ca asta
deschizi poza, iei o textura creezi un nou layer si stergi ce e in afara fetei big grin

| JuliaSweet a răspuns:

Photoshop am si eu si sa stii ca e foarte bun!