| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo solutie pentru cosuri, sa nu mai apara DELOC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.roaccutane. este un medicament ce se administreaza timp indelungat (de obicei cateva luni, dar depinde de cat de grava e forma de acnee). se ia numai pe baza de reteta, dupa un consult dermatologic.are destul de multe efecte adverse si necesita in timpul tratamentului analize de sange periodice.este destul de scump tot tratamentul, iar efectele se vad dupa cateva luni, dar este foarte eficient.
2.retin a. unguent, e asemanator cu roaccutane ca efect. problema e ca la inceputul tratamentului se exacerbeaza acneea, se exfoliaza pielea...
! nu le folosi fara sa ceri parerea medicului, pot face mai mult rau!

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Miere de albine! seara pui pe fata stai 8-9 minute si apoi o dai jos cu apa! sispar mai bine decat cu o mie de produse pentru cosuri!

| MissCamelia a răspuns:

NU.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| →s ♥ ą← a răspuns:

Nu prea