| eliza7943 a întrebat:

Exista vreun Lip Gloss pentru mărire a buzelor?
++ idei de iluminatoare

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In general mi se pare ca daca ai buzele exfoliate si foarte bine hidratate par cumva mai mari, mai voluminoase. Alta sansa n-ai, doar daca iti conturezi prin machiaj cum gasesti tutoriale pe Youtube. In rest, acid, ca doar n-or fi altele proaste sa-si puna acid daca ar exista alta metoda.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie de rujuri sa-ti maresti buzele, o poti face natural, folosind un ardei iute!

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Extreme lip Injection lip gloss.winking

| JustMe11 a răspuns:

Foarte bun este Lip Injection de la Too Faced.
Sau alte metode care fac buzele sa para mai mari gasesti aici->>
https://www.beautyrevealed.ro/10-trucuri-pentru-buze-mai-mari/