| Fillaide a întrebat:

Exista vreun sampon, spray, masca care sa indeparteze aspectul deteriorat al parului?

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Nici un sampon nu elimina complet aspectul deteriorat al parului,
poti folosi un sampon pentru par deteriorat, dar cel mai bine e sa iti tai un pic varfurile daca sunt despicate rau si sa folosesti masti naturale cu ulei de masline, cu ou, cu miere happy

2 răspunsuri:
| roxana_1364 a răspuns:

Si-a cumparat sora iubitului meu un sampon gliss negru si a zis ca-i foarte bunhappyse confrunta si ea cu aceeasi pb ca ale tale

| gigel68 a răspuns:

Nu cred... dar exista masina de tuns. face minuni.