| heroforyou a întrebat:

Explicati-mi si mie va rog numarul ala de magie de aseara de laromanii au talent! unde dispare fata aia... ce se intampla, ma jur ca vreau sa inteleg si va dau funda pentru asta.andra spunea ca stie ce se intampla dar nu vorbeste. ce e asa magic si misterios?

3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Fa cursuri d magie si aflii laughing

oricum, nu cred ca iti va zice cineva

| AnaMaria12 a răspuns:

Poi de unde vrei sa stim Andra a stiu fica a incercat acel numar mai de mult.Asa ca nu stiu daca ar putea sa til explice cineva care nici nu are habar despre trucurile magice.

| Afanase_Ioan_1998 a răspuns:

1 --> s-ar putea sa nici nu intre acolo si sa stea dupa cutie si sa se fereasca pe partea laterala...(dar nu cred ca nu inteleg nici eu ce zic)
2 --> s-ar putea ca ea sa stea acolo inauntru iar ca sa se vada de prin cutie sa fie ceva video cu o camera care filmeaza si transmite pe un ecran in acelasi timp big grin
Alte explicatii nu gasesc big grin