| Beiiuka a întrebat:

Fac pozele de album clasa a8-a:d. in ce m`as putea imbraca?:d.

5 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci in ce te simti tu bine si in ceea ce crezi ca te avantajeaza

macar peste ani o sa stii ca exact asa erai tu in clasa a 8-a

si noi am facut album in clasa a 8-a si cu totii s-au imbracat asa cum au simtit, nu ne-a impus nimeni un anumit tip de tinuta sau ceva de genu...
acum cand ma uit in album ii vad pe toti exact asa cum erau ei, inclusiv pe mine

o sa iti fie dor de generala sad

| Mihaela a răspuns:

Hei. Pai, depinde unde le faceti. Eu zic sa-ti iei mai multe tinute, si sa te schimbi. Te poti imbraca atat intr-o rochie frumoasa, cat si intr-o pereche de blugi si niste pantofi, cu o camasa. Sau cu un tricou. Iti mai poti lua intr-alta poza, niste conversi [ daca ai], gen tenesi, sau chiar tenesi, o alta pereche de blugi, merg atat cei largi cat si cei mulati, si o bluza larga sau un hanorac. Acum depinde de stilul fiecaruia, si apropo, nu sunt de acord cu cei de mai jos. Eu cel putin, nu m-as imbraca lejer. Sunt genul de persoana care vrea sa faca bine ceea ce face, si decat sa fiu lejera si urat imbracata, mai bine frumos si incomod. Acum fiecare cu parerea lui!
Sper ca te-am ajutat! Bafta si numai bine!

| MisaPyon a răspuns:

In ceva lejerhappyPana la urma colegii nu-si vor aminti de tine ca,, ce buna a fost'' ci cum erai in interior big grin

| eeeeeeeeee a răspuns:

In ceva office.nu ti-ar placea ca peste ani sa te uiti si sa iti zici:mama ce sorcova eram!(eu merg pe principiul ca oamneii se mai schimba, na.)

Răspuns utilizator avertizat