| MissD a întrebat:

Faceti o 'traditie' din a va cumpara haine inainte de inceperea scolii? Ce anume cumparati?

19 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Nu neaparat! Eu de ex o sa-mi cumpar dupa ce incep scoala, ca sa-mi cumpar haine de toamna, iarnahappy
Imi cumpar adidasi, blugi, camasi, genti(fac colectie, am o problema cu gentilelaughing), imi mai iau gecute si ce mai am nevoie in momentul alahappy

| eek a răspuns:

In general papuci.

| ViVi a răspuns:

Eu nici macar acum nu mi-am luat nimica
laughing

| caramelitamia a răspuns:

Nu prea. Nu imi place sa ma duc la cumparaturi o data pe luna, si sa cumpar mai multe chestii. Ma duc mai des si de fiecare data cumpar o haina /incalzminte, sau poate nu'mi cumpar deloc.

| arysa a răspuns:

Da. Anul asta o sa-mi iau blugi, balerini, o camasa/bluza, o geanta si niste accesorii happy

| Silvia a răspuns:

Nu chiar... mi-am luat haine inainte de scoala, dar mai am de luat. mi-am luat mai multe tricouri, doua hanorace, adidasi, bascheti, 2 camasi si mai am de cumparat blugi, colanti si tenesibig grin.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Dahee hee pai: blugi, tricouri, bluze, hanorac, incaltari. happy si daca nu vorbesti doar de haine imi mai cumpar si ghiozdan, penar, caiete etc happy

| Ralux a răspuns:

Iiiiiii...um...dalaughing
Este necesar...chiar azi mi-am luat un pulover f dragut rozlove struck si mi-am luat caiete si mai tb sa`mi iau blugi si ghiozdanlove struck sperthinking siiii toate rechizitele o sa mi le iau dupa prima zi de scoala, k o sa`mi zica ce tb sa aduc.
Si cam atat.

Have a very nice day!happy
XXXkisskisskiss!

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Da...este necesar...camasi,blugi,ghiozdan... un an nou...haine noilaughing

| muffin94 a răspuns:

Da happy chiar astazi am fost si mi-am cumparat treninguri, adidasi, blugi, bluze

| ZapaciLaa a răspuns:

Eu imi cumpar doar trening

| elseva5lei a răspuns:

Yephappy : ...pay balerini, tenesi, adidashi, blugihee hee, 2 genti, camasi, bluze, trening, etc.happy

| taylor a răspuns:

Daaaabig grin blugi, bluze, incaltaminte, geaca:X abia astept sa inceapa scoalabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu port camashi...:d si mi-am luat blugi, hanorace, bluza, trening, geaca rosie :X:X:X adidasi :X, ir ghiozdan j rechizite dupa prima zi...adica marti tongue dupa ce imi da orarul big grin :*:*:*

| EmiAmi a răspuns:

Da...normal.e important sa te prezini cu haine noi cand incepe scoala, iti da foarte multa incredere in sine :D
Am gasit si un video vlog interesant despre moda.mie mi-a placut. poate o sa va placa si voua: http://youtu.be/DUtiAIxChXc

| alessya a răspuns:

DAAAlaughing) in fiecare an e asa...pai...de toate...pantofii:X blugi :X bluze :X camashi chatterbox ( ca deh asa vrea conducerea liceului ) pantaloni negrii.adidashi:X:X:X gentzi... farduri... aaaa daaa...si rechizitesad

| andreea_7415 a răspuns:

Pai nu este o traditie dar ne trebuie caiete ghozdane si altele ca nu putem veni in acelasi an cu aceleas haine aceleas caiete etc.

| sweetkitty002 a răspuns:

O da...imi cumpar de toate... vrute si nevrute... tata imi cumpara orice vreau...happy