| VisSs a întrebat:

Fetelebatting eyelashes Aveti suvite? big grin Ce culori, cu ce vi le-ati facut si merita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am suvite din a 6 a cand aveam suvite roz.
Acum ce sa zic, fiecare face ce vrea.
Dar sa tineti cont de contraste sa nu fie prea mari si de locul unde le plasati.

| Ncl_9813 a răspuns:

Am avut blonde iar parul mi se tocea mult mai repede mai ales partea vopsita sincera sa fiu da sunt destul de dragute si dau o alta alura parului dar nu merita deoarece parul tocit trebuie tuns mult mai des mie mi-a luat ceva pana mi-am putut taia din par fara sa fie nici prea scurt iar dupa ce am scapat de ele mi s-a parut mult mai bine.

| Nymphetamine a răspuns:

Daca chiar vrei suvite,recomand albastrul de metil,violetul de gentiana, spray-urile, nuantatoarele sau sampoanele colorante.

Vopseaua degradeaza parul. happy