| MisterDariusBoy a întrebat:

Fetele.care ati folosit lotiunile de corp NIvea [happy time in special]. cum vi sau parut? as vrea un pret aproximativ. ce lotiuni de corp mai folositi fetelor?:* multumesc dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Jamelia1 a răspuns:

Am folosit eu lotinea Happy Time.Are un miros foarte frumos :X

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Eu folosesc de la neutrogena ca am piele sensibila, de la nivea este mica care costa 14 lei si cea mare 23. Cea de la neutrogena e norvegiana, e foarte buna.

| Tania a răspuns:

Nu am folosit inca lotiune nivea,dar eu zic sa o folosesti pentru ca eu folosesc nivea soft si mi se pare excelenta este crema si pentru fata.
Am folosit de la avon o lotiune cu cirese negre, e ok, dar...parca tot mai bun nivea; mai este bun si de la garnier sa iei chiar hidrateaza.