| Amaliaaa a întrebat:

Fetele care puneti unghii cu gel.imi puteti spune de pe ce siteuri va comandati produsele? mie toate gelurile care mi le-am cumparat pana acum mi-au curs.

2 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Hey. Eu nu pun unghii cu gel, dar ti-as putea recomanda. Am o prietena care lucreaza la salon, iar ea isi comanda produsele de la Crystal Nails. Eu zic sa incerci si tu, sunt produse de calitate. Nu s-a plans niciodata de ele, nici ea, nici clientele ei. Acesta este site-ul: http://www.wigmond.ro/. Sper ca te-am ajutat. Pup! :*

| Amaliaaa explică:

Multumesc mult :*