| Bunny a întrebat:

Fetele cat timp petreceti in fata oglinzii? Ce tratamente folositi pentru ingrijirea fetei? Ce machiaj preferati(mai natural, mai extravagant, mai inchis, mai deschis )?

3 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna eu petrec 1 ora si 30 de minute dimineata dupa ce vin de la scoala la fel si seara la fel.Sunt obsedata cum arat.happyFolosesc doar o crema, seara.Si machiajul mai deschis.Nu ma machez mult ca-m doar 10 ani.rolling on the floor

| Bunny explică:

Eu petrec mai mult timp(30-40 min). Dimineata si seara folosesc un gel de curatare.Inainte de machiaj ma demachiez apoi folosesc o crema hidratanta->primer->fond de ten->pudra.Si de obicei prefer machiajele mai accentuate.De obicei in cursul zilei prefer un Smokey eyes.Seara daca plec undeva imi fac ceva mai extravagant.Si cand ma grabesc(de obicei dimineata la liceu) imi fac ceva cat mai natural. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 min dimineata si 10 min seara, folosesc demachiant, tyonic si crema hidratanta dupa aceea aplic fond de ten, si functie de evenimentele din cursul zilei aplic un machiaj mai natural sau mai accentuatr, dar tu?