| Roxanicaaaaa123 a întrebat:

Fetele, ce as putea sa ii cumpar iubitului de Craciun? Fara parfumuri... Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu sunt fata, dar ar fi ceva dragut si de impact ceva sa va lege un lant de argint cu initiala prenumelui tau, banuiesc ca este R, sau mai ieftina ar fi o bratara cu aceeasi litera, poti sa cumperi 2 lanturi sau nu neaparat de argint si de sfoara iar fiecare dintre voi sa aveti cate o jumatate de inima, daca ii place fotbalul o minge pe care se te semnezi si sa pui urmele buzelor tale cu ruj langa, un tricou printat cu poza ta si un mesaj dragut, o vorba care va defineste sau va place mult vezi tu sunt multe solutii un pic de imaginatie si rezolvi problema, depinde de varsta voastra, ce ii place lui, ce buget ai happy

10 răspunsuri:
| deeadrg06 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilemalaughing). dar sincer cel mai bine este sa analizezi persoana lui si in functie de ce ii place, ce pasiuni are, ceva simbolic pentru voi sau relatia voastra, ca pana la urma iubitii nu seamana intre ei. Oricum eu sunt mai mult pentru cadourile simbolice, cu o anumita semnificatie, decat sa cumpar asa un cadou doar de dragu de ai da ceva....Stiu ca nu ti-am fost de mare ajutor dar macar am incercathappy

| Ade123456789 a răspuns:

Un pulover, sau un set de fes de-ala super-frumos cu manusi sau fular

| adorciocolata a răspuns:

Ii poti cumpara un fular sau manusi. O alta idee ar fi sa-i cumperi o cana simpatica. De asemenea, ii poti scrie o scrisoare sau ii poti face un album cu pozele voastre. Sper ca te-am ajutat!

| CityOfSatan a răspuns:

Un pulover pufos, o camasa, sau un ceas

| CityOfSatan a răspuns:

Un pulover, o camasa sau un ceas

| noneeeee a răspuns:

O rama frumoasa cu poza voastra.

| mona a răspuns:

O perinita cu aspect de craciun personalizata cu poza voastra sau un pulovar

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca un ceas, o camasa, o cina romatica cu lumanarere e chiar foarte draguta.

| Kasia a răspuns:

Un ceas frumos sau ceva personalizat...cum ar fi o cana.

| Andandut a răspuns:

Un trening(de firma daca ai strans bani mai multi) happy