| Anamaria6384 a întrebat:

Fetele cu ce va îmbrăcați la balul bobocilor? Sunt clasa a10a si nu stiu cu ce sa ma imbrac ...Se mai poarta "clasica rochie " cu pantofi? Multe am auzit ca nu mai vin îmbrăcate cu rochițe si pantofi. Mai nou salopete etc

5 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu zic ca merge o rochie mulata si cu niste pantofi cu toc sau botine

| Frumystefy a răspuns:

Eu nu am ajuns pana in a 10-a, dar sora mea a purtat o rochie lunga, violet cu niste pantofi cu varful decupat si cu platforma

| iBaws a răspuns:

Nu sunt fată, dar îți spun cum s-a îmbrăcat verișoara mea la bal și a arătat super. Depinde ce tematică are balul. happy La ei a fost o tematică simplă. S-a îmbrăca simplu cu o rochie scurtă nici foarte scurtă darnici foarte lungă. A avut părul dat pe o parte și lăsat pe umăr. A fost îmbrăcată în negru cu alb și a fost minunată. Acum depinde și de tine, ce fel de haine ai în dulap. happy

| TeodoraLavinia12354 a răspuns:

Intr-adevar nu se mai poarta sa mult, Insa o rochie mulata pe corp, o bluza mai eleganta cu niste pantaloni cassual sau o salopeta lunga ar da foarte bine. Daca esti prezentatoare poti alege o rochie lunga cu uin model mai special. Pentru salopete te poti uita la astea, aici : http://lp2.hm.com/......tp?/hmprod Si rochie mulata daca alegi poti gasi tot pe acolo. Iti sugerez sa te duci si rtin magazinele din orasul tau si sa te consulti cu preietenele tale. Sper ca te-am ajutat! :**