| dancapitan a întrebat:

Fetele cu parul luuung :-), v-ati pieptana vreodata parul asa? ce ziceti?

http://andyjendrzejewski.files.wordpress.com/......ids-s m.jpg

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Sincer?! :O nu-mi place, e prea, prea urat!

| dedfgv a răspuns:

Sincer nu va inteleg de ce postati intrebari care chiar nu isi au rostul trebuie sa fi batut in cap ca sa crezi ca cineva de pe acest site o sa-ti raspunda ca da ii place

| Paulla a răspuns:

Nu.
E prea de pe vremea lui strabunica si nici macar nu imi plac impletiturile.

| diana_6879 a răspuns:

Nu pentru ca nu imi place si in plus e si demodata freza si este chiar urata laughing

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Da la un bal ani 50' am fost regina love struck

| winchesters a răspuns:

Nu,e total demodat laughing

| Gabryelootsa a răspuns:

Poate mi-as face o codita din aceia impletita, pusa ca o bentita, dar sa fie mai subtire si restul parului desfacutlaughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am parul lung, dar daca l-as avea l-as lasa liber in cea mai mare parte a timpului. love struck

| ZambetheFalse a răspuns:

Nu nu nu clar nu arat ca bunica la nunta ha ha ah glumeam bunica arata mai frumos pentru ca nu avea pleata aia,, sa nu ma intelegi gresit nu; s rautacioasa dar nu as purta o asemenea pleata