| Ella_4255 a răspuns:

Nas purta asa ceva nici moarta sad is chiar urate nici uniforma de scoala nu-i asa urata sad macar ne lasa in blugi si mere si tricou alb xD

| dedfgv a răspuns:

Bunica a fost imbracata cam asa cand a fost dusa pe ultimul drum si parca si ea era mai bine imbracata...laughing...scz da nu inteleg sensul intrebari

| Patricia a răspuns:

:o Aw...fu*ca my life!
Nu o sa ma imbrac niciodata asa! E chiar oribil si de prost gust

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pentru inmormantarea pisici rolling on the floor)))go on! nici atunci

| Daria a răspuns:

La inmormantarea strabunicii.winking

| Tso a răspuns:

Daca ar fi putin adaptate pentru varsta ta si in alte culori, ar fi chiar ok.
Uite: http://img.kudika.ro/......825916.jpg

| Biby a răspuns:

Nu as purta asa ceva. Poate doar daca este uniforma OBLIGATORIE.

| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Nu as purta asa! Este urata, de fapt ingrozitoare, cred ca m-as imbraca asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Biiencutza_6492 a răspuns:

NICAIERI laughing laughing poate la vreo petrecere de halloween