| No10 a întrebat:

Fetele, va plac baietii cu barba asa aranjata frumos si ingrijita. sau fara?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta treaba, chiar daca nu is fetita.Deci,fetitele/femeile de obicei sunt 'impartite' unele vor, altele nu vor.Sunt 2 motive(sau mai multe xD) 1. Unele nu suporta sa le intepe,pe cand altele adora parul pe fata la un barbat,e semnul virilitati (se spune)Normal barba trebuie aranjata,si pe cinstea mea, decat sa iti lasi contur de la perciuni, sa il unesti cu ciocu, sa fie o dunga subtire, pai stai sa ii dai formatu aproape o ora si ceva sa iasa perfect.Eu nu pot barba(am purtat ceva vreme)Acum port doar cioc, de cand mi-a aparut parul pe fata, doar de 3 4 ori l-am dat jos, in rest nu concep sa raman fara 'el' laughing arat prea nostim. Importantele lucruri care trebuiesc facute ca sa porti cioc, barba, etc.Trebuiesc sa le faci mereu,igiena la maxim,sa fie tunse la un nivel cat de cat acceptabil,sa nu fie lasate sa creasca in doru leni,ca din barbatu 'alfa' care trebuie sa te simti, te vei simti omul cavernelor daca nu ai grija de lungime si sa aranjezi sa dea 'bini' oricum, un cioculet frumos aranjat, le place si la domnisoare/doamne freaca bine :-> gata gata, deja vorbesc prea mult laughing

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Depinde de fizionomia fiecaruia.

| Kriss96 a răspuns:

Mie sincer imi plac ambele variante in functie de cum e el laughing) Daca are barba zic ca vai ce frumos e si daca nu are iar zic ca e frumos.

| C-tin_Stefy_1999 a răspuns:

Dupa mine imi plac mai mult fara barba dar poate ca altele prefera cu barba (da nu foarte mare).