| catalinnnna a întrebat:

Fetelor, a incercat cineva sa isi prepare sampon singura acasa? Si chiar daca ati incercat , e bun face parul stralucitor? :*

1 răspuns:
| BlackBVB a răspuns:

Eu am incercat uite reteta : 2 ml vit A B C din fiecare, putin balsam pentru par uscat,galbenusul unui ou,putin mai mult sampon de ingrijire( pentru stralucire, par uscat, vopsit etc)
eu am parul lung si cam astea sunt dozele pentru o spalare acum depinde si de lungimea parului tau
incearca cu incredere
bafta
fundii?