| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor am fata rotunda si fruntea lata dar nu exagerat.pana acum am avut breton drept, si in ultima vreme asimetric si suncer m-am saturat de breton pe toata fruntea si am citit ca pentru fetele cu fata rotunda li s-ar si potrivi breton intr-o parte filat.acum vreau si parerea voastra.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.lyla.ro/......rticol.php
Pa, pa.

| Deiiu26 a răspuns:

Si eu am fata rotunda si intradevat am parul filat cu breton pe o parte si sunt multumita de cum imi sta.

| Lummy a răspuns:

Da, cred ca ti-ar sta bine, si in + se si poarta.incearca, nu ai nimic de pierdut.